Március 15-i ünnepség az iskolában

Szöveg

Mindenki számára emlékezetes volt a Kőkúti Általános Iskola megemlékezése 1848. március 15-ről.
Az 169 éve kitört magyar forradalom hazánk újkori történetének meghatározó eseménye. Iskolánk immár hagyománnyá váló rendezvényen belül emlékezett meg a forradalomról és szabadságharcról. A Himnusz közös eléneklése után a 7. b osztályt adott elő látványos műsort a hazaszeretetről, a forradalomról.

Képek

Az esemény beharangozója volt:

Március 15-i ünnepség az iskolában

Mindenki számára emlékezetes volt a Kőkúti Általános Iskola megemlékezése 1848. március 15-ről.
Az 169 éve kitört magyar forradalom hazánk újkori történetének meghatározó eseménye. Iskolánk immár hagyománnyá váló rendezvényen belül emlékezett meg a forradalomról és szabadságharcról. A Himnusz közös eléneklése után a 7.b osztályt adott elő látványos műsort a hazaszeretetről, a forradalomról.