Lassan költözünk...

Szöveg

Hosszú folyamat eredményeként lassan elkészül a sportcsarnok iskolánk szomszédságában. Már nagyon várjuk, hogy az új sportcsarnokban labdázhassunk a testnevelési órákon.

Képek

Az esemény beharangozója volt:

Lassan költözünk…

 

A Tatai Atlétikai Club két nyertes pályázattal is rendelkezik, melynek egyike egy élőfvüves labdarúgó pálya építése a Jávorka iskola mögött. Ez a projekt kilencven millió forintos, melynek huszonöt millió forintos önerejét a város állja. A másik a Nemzeti Kézilabda Szövetséghez benyújtott pályázat a városi sportcsarnok építésére. Így a Kőkúti iskola szomszédságában épülhet fel a csarnok, lehetőséget adva az említett iskola diákjai testnevelés óráinak megtartására is.

Hosszú folyamat eredményeként lassan elkészül a sportcsarnok iskolánk szomszédságában. Már nagyon várjuk, hogy az új sportcsarnokban labdázhassunk a testnevelési órákon.