Iskolánk csapata az Atlétikai Világbajnokságon

Az Atlétikai VB programjaként diákolimpikonok futottak szombat délelőtt 10×200 méteres váltóversenyt.
A versenyszámra olyan csapatok kerültek meghívásra, akik a 2022/2023. tanévben eredményesen szerepeltek a Diákolimpia® Ügyességi- és Váltófutó Csapatbajnokságon. A váltó tagjai 11-12-13 éves gyerekek, ezt a speciális váltót 5 lány és 5 fiú alkotja. (Minden csapatban először a lányok kezdenek, és őket fiúk követik, majd végig így – nemenként felváltva – futnak a csapatok.)

A versenyen résztvevő iskolák: Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola; Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola; Fekete István – Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Ajka; Kiskunfélegyházi Platán Utcai Általános Iskola; Budapest, Gloriett Sportiskolai Általános Iskola; Budapest XXI., Szárcsa Általános Iskola; Kőkúti Általános Iskola, Tata; Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola.

A versenyt nagy küzdelemben iskolánk csapata nyerte!

Gratulálunk a sikeres szerepléshez! Hajrá Kőkúti!! Hajrá Tata!!

A verseny:
https://www.youtube.com/watch?v=rFC3eXQxqDw&t=24s