III. korcsoportos fiú kézilabda diákolimpia országos elődöntő

2022. május 18-án (szerda) került megrendezésre a III. korcsoportos fiú kézilabda diákolimpia országos elődöntője Veszprémben. A rangos versenyen iskolánk 5-6. osztályos sportiskolás fiú kézilabda csapata is részt vett. Iskolánkon kívül képviseltette magát a Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola, a Nagyatádi Bárdos Lajos Sport Általános Iskola és a komlói Kökönyösi Gimnázium Gagarin Általános Iskolája.

Iskolánk csapata órási küzdelemben, parázs hangulatú mérkőzéseken a 2. helyezést érte el.

Mérkőzések eredménye:

Nagyatádi Bárdos Lajos Sport Általános Iskola – Kőkúti Általános Iskola 15:31

Kőkúti Általános Iskola – Kökönyösi Gimnázium Gagarin Általános Iskolája 25:27

A csapat tagjai: Lengyel Konrád, Szabó Kálmán (5.b); Békefi Nándor, Blága Bálint, Fogl Benedek, Kiss Dominik, Kiss Milán, Lengyel Simon, Marton Csaba, Skorcze Dávid, Strausz Gergely, Turán Balázs (6.b); Himer Máté (7.b).

Gratulálunk a szép eredményhez! Hajrá KŐKÚTI!!!