Deák Patara

Tatán, minden év májusában megrendezésre kerül A Tatai Patara. Idén ez már a 15. ilyen rendezvény. Május 26-án pénteken Deák Patara címmel iskolások ismerkedhettek a Patara történetével vetélkedők formájában. Iskolánk 2.a, 3.a, 5.a és b, 6. a és c valamint a 8.b osztályos tanulói vettek részt a programokon. Köszönjük tanáraiknak, hogy vállalták a feladatot és lelkesítve elvitték osztályaikat a programra: Varga Bettina (2.a), Szabó-Czimbalmos Zsuzsanna (3.a), Blaschek-Szabó Hajnalka és Tímárné Mészáros Éva (5.a), Selmeci Attila Jánosné (5.b), Horváth Ádám (6.a), Horváth Krisztina (6.c), Sikrai Szilvia (8.b). A sok élmény és emlék mellett iskolánk 4 osztálya is kiemelkedően szerepelt. Oklevelet és jutalom kirándulást kaptak a 2., a 3. és az 5. osztályos gyerekek!

Gratulálunk nekik!